Management

Náš tým ve společnosti Penta Real Estate je tvořen profesionály v realitním oboru s přesahem do investičního segmentu, ze kterého většina z nás pochází. 

Marek Dospiva

Partner
Praha 1

Marek Dospiva v rámci Penta Investments zastřešuje rozvoj realitních projektů na území České republiky. 

Petr Palička

Country Managing Director for Czech Republic
Praha 1

Petr pracuje v Pentě od roku 2007 -  kdy postupně vybudoval silný  tým real estate pro  Českou republiku. Pod jeho vedením projekty Penty  významně přispívají k modernizaci hlavního města. V samotném centru je to zejména revitalizace okolí Masarykova a  také Hlavního nádraží, v širším centru pak nová městská čtvrť Waltrovka  a  lokalita u Nuselského pivovaru.  Do Penty přišel z pozice ředitele společnosti Bovis Bovis Lend Lease pro Českou republiku a Slovensko.  

Juraj Nevolník

Country Managing Director for Slovakia
Bratislava

Juraj začal pracovat pro Pentu v roce 2010 ještě jako student,  v současnosti vede Penta Real Estate na Slovensku. Během svého působení v realitní divizi byl součástí několika úspěšných projektů -  byl zodpovědný  např. za development rezidenční části projektu Bory či za kancelářský projekt Rosum. Je absolventem Fakulty architektury na Slovenské Technické Univerzitě)

Pavel Streblov

Business Director Commercial RE
Praha 1

Pavel vedl výstavbu Aviatiky v projektu Waltrovka na Praze 5, který získal, kromě jiných ocenění, i cenu CEEQA za nejlepší developerský projekt ve střední a východní Evropě. Nyní je zodpovědný za všechny projekty administrativních budov v ČR, včetně revitalizace Masarykova nádraží. Do Penty přišel jako zkušený manažer v oblasti real estate v roce 2012. V minulosti byl partnerem v realitním private equity fondu 3C, poradcem finančních institucí a ministerstva financí a rovněž pracoval v oddělení dluhopisů JP Morgan v Londýně. 

David Musil

Business Director for Residential & Hospitality Real Estate
Praha 1

David, který v Pentě pracuje od roku 2008, byl zodpovědný za první developerský projekt Penta Real Estate v České Republice - za Florentinum, za projekt, který získal několik prestižních ocenění jako například CEEQA 2014 za nejlepší kancelářský projekt ve střední a východní Evropě. V současnosti působí David jako zástupce Country Managing Partnera pro český trh. Všechny rezidenční a hotelové projekty Penta Real Estate v ČR jsou v jeho kompetenci a jeho cílem je, aby společnost byla v rezidenčním segmentu stejně silná, jako je v tom komerčním.

Před Pentou David pracoval pro společnost Knight Frank v Praze, nebo ve společnostech PJ Hegarty & Sons a Laing O'Rourke v irském Dublinu.

Příležitostně přednáší na ČVÚT v Praze, kde získal magisterský a doktorantský titul.

Rudolf Vacek

Development Director
Praha 1

Rudolf v Penta Real Estate začínal v roce 2010 jako konzultant, dnes je zodpovědný za kompletní přípravu a realizaci komerčních i rezidenčních projektů Penty Real Estate v České republice. Patří do úzké skupiny expertů, jejichž podpis je pod výjimečným Florentinem, novou městskou čtvrtí Waltrovka v Praze 5, připravovaným projektem revitalizace pozemků u Masarykova nádraží a dalšími projekty. Před příchodem do Penty pracoval ve společnosti Bovis Lend Lease na řadě významných staveb v ČR a v Londýně.

Michal Rehák

Business Director
Bratislava

Michal do Penty nastoupil po skončení vysoké školy v roce 2011. V rámci real estate divize pracoval převážně na komerčních nemovitostech v rámci čtvrti Bory. Od roku 2018 se jeho působení rozšířilo i na rezidenční část realitních projektů a v této sféře nadále rozšiřuje development ve čtvrti Bory. Michal pracoval na transformaci třetí etapy projektu Rezidence Pri mýte a stojí za zrodem rezidenčního projektu Medze v bratislavské Dúbravce.

Kariéra

Penta Real Estate nabízí rozmanité možnosti uplatnění. Pracovní příležitosti u nás mohou najít nejen uchazeči se zkušenostmi z ekonomického prostředí, ale také specialisté a experti z konkrétních odvětví.

Práce pro společnost Penta Real Estate umožňuje podílet se na růstu jedné z nejdynamičtějších společností v regionu, nabízí možnost řešit různorodé pracovní úkoly v týmu výjimečných lidí, kteří mění příležitosti v úspěšné projekty. Nejlepší pracovníci jsou odměňováni rychlým kariérním růstem i podnikatelským podílem na úspěchu.

HR oddělení
ue@cragnernyrfgngr.pbz